Os 7443 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stod | 13.15 | 3 | |||
Chotěšov u Stoda | 13.18 | 13.19 | |||
Zbůch | 13.22 | 13.23 | |||
Nýřany | 13.27 | 13.28 | 3 | ||
Tlučná | 13.31 | 13.31 | |||
Vejprnice | 13.34 | 13.35 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 13.40 | 13.41 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 13.43 | 13.43 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.47 | 3z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci