Os 7416 | |
Řazení vlaku: 3x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.10 | 3z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 16.12 | 16.13 | II | ||
Plzeň-Skvrňany | 16.16 | 16.16 | |||
Vejprnice | 16.21 | 16.22 | 4 | ||
Tlučná | 16.25 | 16.26 | |||
Nýřany | 16.29 | 16.31 | 2 | ||
Zbůch | 16.35 | 16.36 | |||
Chotěšov u Stoda | 16.41 | 16.41 | |||
Stod | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 16.49 | 16.50 | |||
Holýšov | 16.56 | 16.59 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 17.02 | 17.03 | |||
Staňkov | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Osvračín | 17.13 | 17.13 | |||
Blížejov | 17.17 | 17.18 | 3 | ||
Milavče | 17.23 | 17.23 | |||
Domažlice | 17.31 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci