..: Trasa vlaku Os 7329 - JŘ 2014 :..
Os 7329
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Planá u Mariánských Lázní   18.11 2/2
  Brod nad Tichou Neobsazená zastávka  18.15 18.15 1/1
  Pavlovice  18.19 18.20 1/1
  Ošelín Neobsazená zastávka  18.26 18.26 1/1
  Svojšín  18.32 18.38 1/3
  Milíkov Neobsazená zastávka  18.41 18.42 2/2
  Stříbro  18.46 18.47 2/3
  Vranov u Stříbra Neobsazená zastávka  18.51 18.51 2
  Sulislav Neobsazená zastávka  18.53 18.53 
  Pňovany  18.57 18.58 1/1
  Pňovany zastávka Neobsazená zastávka  19.01 19.01 
  Plešnice  19.04 19.04 
  Kozolupy  19.09 19.09 2
  Vochov Neobsazená zastávka  19.12 19.12 
  Plzeň-Křimice  19.14 19.15 2
  Plzeň-Zadní Skvrňany  19.17 19.17 
  Plzeň-Jižní Předměstí  19.21 19.21 I
  Plzeň hlavní nádraží  19.25  3z



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster