Os 7029 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 12.38 | 3 | |||
Tršnice | 12.43 | 12.43 | 2 | ||
Nebanice | 12.48 | 12.49 | |||
Kynšperk nad Ohří | 12.52 | 12.53 | 3 | ||
Dasnice | 12.59 | 13.00 | 5 | ||
Hlavno | 13.04 | 13.05 | |||
Citice | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Sokolov | 13.11 | 13.15 | 2 | ||
Královské Poříčí | 13.17 | 13.18 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 13.23 | 13.26 | 2 | ||
Chodov | 13.30 | 13.31 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 13.37 | 13.37 | 1 | ||
Karlovy Vary | 13.43 | 2a/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy