Os 7008/9 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 12.30 | 2/3 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 12.33 | 12.33 | |||
Lázně Kynžvart | 12.37 | 12.38 | 1/2 | ||
Dolní Žandov | 12.42 | 12.43 | 1/3 | ||
Salajna | 12.46 | 12.46 | |||
Lipová u Chebu | 12.50 | 12.50 | 2 | ||
Stebnice | 12.53 | 12.53 | |||
Cheb-Všeboř | 12.56 | 12.56 | |||
Cheb | 13.00 | 13.22 | 3 | ||
Tršnice | 13.27 | 13.27 | 2 | ||
Nebanice | 13.32 | 13.33 | |||
Kynšperk nad Ohří | 13.36 | 13.36 | 3 | ||
Dasnice | 13.42 | 13.42 | 5 | ||
Hlavno | 13.47 | 13.47 | |||
Citice | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Sokolov | 13.53 | 13.54 | 2 | ||
Královské Poříčí | 13.56 | 13.57 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 14.02 | 14.03 | 2 | ||
Chodov | 14.07 | 14.08 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 14.14 | 14.14 | 1 | ||
Karlovy Vary | 14.20 | 14.22 | 1/1 | ||
Dalovice | 14.25 | 14.25 | 5 | ||
Hájek | 14.30 | 14.31 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.37 | 14.38 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14.43 | 14.44 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 14.49 | 14.50 | 1/2 | ||
Boč | 14.53 | 14.53 | |||
Perštejn | 14.57 | 14.57 | 2 | ||
Kotvina | 15.00 | 15.01 | |||
Klášterec nad Ohří | 15.05 | 15.07 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Málkov | 15.19 | 15.19 | |||
Chomutov | 15.24 | 15.26 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 15.28 | 15.29 | |||
Jirkov zastávka | 15.32 | 15.33 | |||
Most | 15.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök