Os 6973 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.16 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 21.23 | 21.23 | |||
Prackovice nad Labem | 21.26 | 21.26 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 21.28 | 21.28 | |||
Malé Žernoseky | 21.31 | 21.31 | |||
Lovosice město | 21.33 | 21.33 | |||
Lovosice | 21.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci