Os 6920 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 15.44 | 15.44 | |||
Praha-Bubeneč | 15.48 | 15.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 15.51 | 15.51 | |||
Roztoky u Prahy | 15.55 | 15.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 15.59 | 15.59 | |||
Úholičky | 16.00 | 16.00 | |||
Řež | 16.02 | 16.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 16.04 | 16.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 16.07 | 16.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 16.10 | 16.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.15 | 16.27 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 16.30 | 16.30 | |||
Nelahozeves | 16.33 | 16.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 16.35 | 16.35 | |||
Mlčechvosty | 16.38 | 16.38 | |||
Vraňany | 16.40 | 16.41 | 1/2 | ||
Cítov | 16.44 | 16.44 | |||
Dolní Beřkovice | 16.47 | 16.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 16.51 | 16.51 | |||
Hněvice | 16.55 | 16.55 | 1/3 | ||
Záluží | 16.58 | 16.58 | |||
Dobříň | 17.01 | 17.01 | |||
Roudnice nad Labem | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Hrobce | 17.08 | 17.08 | 1/2 | ||
Oleško | 17.11 | 17.11 | |||
Hrdly | 17.13 | 17.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 17.16 | 17.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 17.18 | 17.18 | |||
Lukavec | 17.20 | 17.20 | |||
Lovosice | 17.24 | 17.29 | 2 | ||
Lovosice město | 17.31 | 17.31 | |||
Malé Žernoseky | 17.33 | 17.33 | |||
Litochovice nad Labem | 17.36 | 17.36 | |||
Prackovice nad Labem | 17.39 | 17.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 17.42 | 17.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster