Os 6615 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.41 | 3 | |||
Děčín východ | 18.45 | 18.46 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 18.49 | 18.49 | |||
Malá Veleň | 18.52 | 18.52 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 19.02 | 19.03 | 2 | ||
Starý Šachov | 19.07 | 19.07 | |||
Žandov | 19.09 | 19.09 | |||
Horní Police | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Stružnice | 19.15 | 19.15 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 19.22 | 19.22 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.26 | 19.41 | 1/3 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 19.47 | 19.47 | |||
Zákupy | 19.50 | 19.50 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 19.52 | 19.52 | |||
Mimoň | 20.00 | 20.03 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 20.06 | 20.06 | |||
Velký Grunov | 20.09 | 20.09 | |||
Brniště | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Velký Valtinov | 20.16 | 20.16 | |||
Jablonné v Podještědí | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Lvová | 20.25 | 20.25 | |||
Rynoltice | 20.29 | 20.29 | 2 | ||
Zdislava | 20.36 | 20.36 | |||
Křižany | 20.41 | 20.41 | 2 | ||
Novina | 20.45 | 20.45 | |||
Kryštofovo Údolí | 20.47 | 20.47 | |||
Karlov pod Ještědem | 20.51 | 20.53 | 1 | ||
Ostašov | 20.57 | 20.57 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 21.00 | 21.00 | 3 | ||
Liberec | 21.07 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia