Os 6470 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 15.13 | 1 | |||
Svádov | 15.18 | 15.18 | |||
Valtířov | 15.20 | 15.20 | |||
Velké Březno | 15.23 | 15.24 | 3 | ||
Malé Březno nad Labem | 15.26 | 15.26 | |||
Těchlovice | 15.31 | 15.31 | |||
Boletice nad Labem | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Křešice u Děčína | 15.39 | 15.39 | |||
Děčín-Staré Město | 15.41 | 15.41 | |||
Děčín východ | 15.46 | 15.51 | 1 | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci