R 637 „František Křižík“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + BDs450 + 5xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.33 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 9.13 | 9.14 | 3 | ||
Olbramovice | 9.23 | 9.23 | 2/3 | ||
Tábor | 9.59 | 10.01 | 2/2 | ||
Soběslav | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 10.27 | 10.29 | 2 | ||
České Budějovice | 11.01 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia