R 605 „Karlex“ | |
Řazení vlaku: 363_najbrt + A149 + Bbdgmee236 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 6.16 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 6.28 | 6.29 | 3 | ||
Sokolov | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Chodov | 6.52 | 6.53 | 4 | ||
Karlovy Vary | 7.02 | 7.05 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 7.18 | 7.19 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 7.48 | 7.49 | 3 | ||
Chomutov | 7.58 | 8.00 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 8.02 | 8.03 | |||
Jirkov zastávka | 8.06 | 8.07 | |||
Most | 8.20 | 8.22 | 3 | ||
Bílina | 8.32 | 8.33 | 1 | ||
Duchcov | 8.39 | 8.40 | |||
Teplice v Čechách | 8.48 | 8.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.07 | 9.13 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 10.17 | 10.18 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci