Os 5904 | |
Řazení vlaku: 363 + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 5.17 | 2/2 | |||
Hamry nad Sázavou | 5.21 | 5.21 | |||
Sázava u Žďáru | 5.24 | 5.25 | 2/2 | ||
Nížkov | 5.29 | 5.29 | |||
Ronov nad Sázavou | 5.31 | 5.32 | |||
Přibyslav | 5.34 | 5.35 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 5.37 | 5.37 | |||
Stříbrné Hory | 5.40 | 5.41 | |||
Pohled | 5.43 | 5.43 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 5.46 | 5.47 | |||
Havlíčkův Brod | 5.51 | 6.01 | 2 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 6.05 | 6.06 | |||
Okrouhlice | 6.10 | 6.11 | 4 | ||
Pohleď | 6.14 | 6.15 | |||
Světlá nad Sázavou | 6.19 | 6.20 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 6.23 | 6.23 | |||
Sázavka | 6.28 | 6.29 | |||
Leština u Světlé | 6.33 | 6.33 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 6.36 | 6.37 | |||
Vlkaneč | 6.40 | 6.40 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 6.47 | 6.48 | |||
Golčův Jeníkov | 6.51 | 6.51 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 6.55 | 6.56 | |||
Čáslav | 7.01 | 7.02 | 4 | ||
Třebešice | 7.06 | 7.07 | |||
Církvice | 7.08 | 7.09 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.12 | 7.13 | 2/2 | ||
Hlízov | 7.15 | 7.16 | |||
Kolín | 7.23 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy