Os 5712 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 12.29 | Chlumecké 1 | |||
Nová Paka město | 12.32 | 12.33 | |||
Nová Paka | 12.35 | 12.35 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 12.43 | 12.43 | |||
Lázně Bělohrad | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 12.50 | 12.50 | |||
Ostroměř | 12.57 | 13.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 13.05 | 13.05 | |||
Smidary | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Skřivany | 13.13 | 13.13 | |||
Nový Bydžov | 13.16 | 13.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 13.26 | 13.33 | |||
Lovčice obec | 13.40 | 13.40 | |||
Slibovice | 13.43 | 13.43 | |||
Běrunice | 13.46 | 13.46 | |||
Městec Králové | 13.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster