Os 5511 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 13.34 | 2/2 | |||
Turnov město | 13.39 | 13.40 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 13.44 | 13.44 | |||
Hrubá Skála | 13.47 | 13.48 | 2 | ||
Borek pod Troskami | 13.51 | 13.51 | |||
Ktová | 13.54 | 13.54 | |||
Rovensko pod Troskami | 13.56 | 14.03 | 2 | ||
Semínova Lhota | 14.06 | 14.06 | |||
Jivany | 14.09 | 14.09 | |||
Libuň zastávka | 14.12 | 14.12 | |||
Libuň | 14.14 | 14.15 | 4 | ||
Jinolice | 14.19 | 14.19 | |||
Železnice | 14.24 | 14.24 | |||
Jičín zastávka | 14.26 | 14.26 | |||
Jičín | 14.30 | 14.33 | 3 | ||
Vitiněves | 14.38 | 14.38 | |||
Butoves | 14.42 | 14.42 | 3 | ||
Kovač | 14.46 | 14.46 | |||
Vojice | 14.49 | 14.49 | |||
Sobčice | 14.51 | 14.51 | |||
Ostroměř | 14.54 | 15.02 | 3 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 15.09 | 15.09 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 15.12 | 15.14 | 3 | ||
Jeřice | 15.18 | 15.18 | |||
Třebovětice | 15.21 | 15.21 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 15.23 | 15.23 | |||
Hněvčeves | 15.26 | 15.31 | 1 | ||
Sadová | 15.35 | 15.35 | |||
Dohalice | 15.37 | 15.37 | |||
Dlouhé Dvory | 15.42 | 15.42 | |||
Všestary | 15.46 | 15.47 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster