Os 5471 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 14.33 | Pardubické 1 | |||
Levínská Olešnice | 14.38 | 14.38 | |||
Horka u Staré Paky | 14.42 | 14.42 | |||
Borovnice | 14.47 | 14.47 | |||
Borovnička | 14.51 | 14.51 | |||
Mostek | 14.54 | 15.01 | 1 | ||
Bílá Třemešná | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 15.15 | 15.17 | 2 | ||
Žireč | 15.21 | 15.21 | |||
Kuks | 15.24 | 15.24 | |||
Jaroměř zastávka | 15.30 | 15.30 | |||
Jaroměř | 15.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster