..: Trasa vlaku Os 5428 - JŘ 2014 :..
Os 5428
Řazení vlaku: 854 + 843 + Btn753  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Turnov   19.26 2/2
  Dolánky  19.29 19.29 
  Malá Skála  19.34 19.35 3
  Líšný  19.38 19.38 
  Železný Brod  19.43 19.46 2
  Jesenný  19.53 19.53 
  Plavy  20.02 20.02 
  Velké Hamry  20.05 20.06 2
  Velké Hamry město  20.07 20.07 
  Tanvald  20.12  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster