Os 5416 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 17.35 | Chlumecké 1 | |||
Bělá u Staré Paky | 17.40 | 17.40 | |||
Libštát | 17.44 | 17.44 | |||
Košťálov | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Nedvězí | 17.52 | 17.52 | |||
Semily | 17.56 | 17.59 | 2 | ||
Železný Brod | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Líšný | 18.11 | 18.11 | |||
Malá Skála | 18.14 | 18.15 | 3 | ||
Dolánky | 18.21 | 18.21 | |||
Turnov | 18.25 | 18.40 | 1/1 | ||
Doubí u Turnova | 18.45 | 18.45 | |||
Sychrov | 18.49 | 18.49 | 3 | ||
Sedlejovice | 18.51 | 18.51 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 18.56 | 18.58 | 2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Rádlo | 19.10 | 19.10 | |||
Jeřmanice | 19.13 | 19.13 | 3 | ||
Pilínkov | 19.19 | 19.19 | |||
Liberec | 19.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci