Os 5378 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chrudim | 23.13 | 3 | |||
Chrudim zastávka | 23.15 | 23.15 | |||
Medlešice | 23.18 | 23.18 | |||
Staré Jesenčany | 23.21 | 23.21 | |||
Pardubice závodiště | 23.25 | 23.25 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 23.28 | 23.30 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 23.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök