Os 5333 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.54 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.57 | 5.59 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 6.02 | 6.02 | |||
Staré Jesenčany | 6.06 | 6.06 | |||
Medlešice | 6.09 | 6.11 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 6.13 | 6.13 | |||
Chrudim | 6.15 | 6.25 | 3 | ||
Slatiňany | 6.29 | 6.33 | 3 | ||
Zaječice | 6.38 | 6.38 | |||
Chrast u Chrudimi | 6.41 | 6.43 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | 6.46 | 6.46 | |||
Vrbatův Kostelec | 6.52 | 6.52 | |||
Prosetín | 6.57 | 6.57 | |||
Žďárec u Skutče | 6.59 | 7.03 | 3 | ||
Pokřikov | 7.10 | 7.10 | |||
Vojtěchov | 7.12 | 7.12 | |||
Holetín | 7.17 | 7.17 | |||
Hlinsko v Čechách | 7.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci