Os 5332 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 3.47 | 2 | |||
Holetín | 3.51 | 3.51 | |||
Vojtěchov | 3.56 | 3.56 | |||
Pokřikov | 3.57 | 3.57 | |||
Žďárec u Skutče | 4.05 | 4.13 | 3 | ||
Prosetín | 4.15 | 4.15 | |||
Vrbatův Kostelec | 4.19 | 4.19 | |||
Horka u Chrudimi | 4.25 | 4.25 | |||
Chrast u Chrudimi | 4.29 | 4.29 | 3 | ||
Zaječice | 4.33 | 4.33 | |||
Slatiňany | 4.38 | 4.38 | 4 | ||
Chrudim | 4.43 | 4.44 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 4.45 | 4.45 | |||
Medlešice | 4.48 | 4.48 | |||
Staré Jesenčany | 4.51 | 4.51 | |||
Pardubice závodiště | 4.56 | 4.56 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.00 | 5.07 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci