Os 5331 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.54 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 4.57 | 5.10 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 5.14 | 5.14 | |||
Staré Jesenčany | 5.18 | 5.18 | |||
Medlešice | 5.21 | 5.21 | |||
Chrudim zastávka | 5.24 | 5.24 | |||
Chrudim | 5.26 | 5.33 | 4 | ||
Slatiňany | 5.37 | 5.38 | 4 | ||
Zaječice | 5.43 | 5.43 | |||
Chrast u Chrudimi | 5.46 | 5.50 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | 5.53 | 5.53 | |||
Vrbatův Kostelec | 5.59 | 5.59 | |||
Prosetín | 6.04 | 6.04 | |||
Žďárec u Skutče | 6.06 | 6.08 | 3 | ||
Pokřikov | 6.16 | 6.16 | |||
Vojtěchov | 6.17 | 6.17 | |||
Holetín | 6.22 | 6.22 | |||
Hlinsko v Čechách | 6.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci