Os 5316 | |
Řazení vlaku: 2x810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.06 | 5 | |||
Břevnice | 18.12 | 18.12 | |||
Rozsochatec | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Chotěboř | 18.25 | 18.29 | 2 | ||
Bílek | 18.34 | 18.34 | |||
Sobíňov | 18.37 | 18.37 | |||
Ždírec nad Doubravou | 18.41 | 18.42 | 3 | ||
Stružinec | 18.47 | 18.47 | |||
Vítanov | 18.53 | 18.53 | |||
Hlinsko v Čechách | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Holetín | 19.02 | 19.02 | |||
Vojtěchov | 19.06 | 19.06 | |||
Pokřikov | 19.08 | 19.08 | |||
Žďárec u Skutče | 19.15 | 19.17 | 3 | ||
Prosetín | 19.19 | 19.19 | |||
Vrbatův Kostelec | 19.23 | 19.23 | |||
Horka u Chrudimi | 19.29 | 19.29 | |||
Chrast u Chrudimi | 19.33 | 19.36 | 3 | ||
Zaječice | 19.38 | 19.38 | |||
Slatiňany | 19.43 | 19.44 | 4 | ||
Chrudim | 19.48 | 19.49 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 19.51 | 19.51 | |||
Medlešice | 19.54 | 19.54 | |||
Staré Jesenčany | 19.57 | 19.57 | |||
Pardubice závodiště | 20.01 | 20.01 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.05 | 20.09 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci