Os 5216 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.34 | 3 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 9.36 | 9.36 | |||
Praskačka | 9.42 | 9.46 | |||
Lhota pod Libčany | 9.49 | 9.49 | |||
Dobřenice | 9.52 | 9.53 | |||
Kratonohy | 9.57 | 9.57 | |||
Káranice | 10.00 | 10.01 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 10.06 | 10.06 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 10.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia