Os 5161 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 4.30 | 3 | |||
Žďár nad Orlicí | 4.34 | 4.35 | |||
Borohrádek | 4.37 | 4.38 | |||
Čermná nad Orlicí | 4.42 | 4.43 | 2 | ||
Plchůvky | 4.46 | 4.47 | |||
Újezd u Chocně | 4.48 | 4.49 | 3 | ||
Choceň | 4.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci