Os 5108 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 21.01 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 21.06 | 21.07 | 3 | ||
Plchůvky | 21.09 | 21.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 21.12 | 21.13 | 2 | ||
Borohrádek | 21.18 | 21.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 21.22 | 21.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 21.27 | 21.35 | 2 | ||
Bolehošť | 21.42 | 21.43 | 3 | ||
Očelice | 21.46 | 21.46 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 21.51 | 21.52 | 2 | ||
Pohoří | 21.54 | 21.54 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 21.57 | 21.57 | |||
Bohuslavice nad Metují | 22.00 | 22.00 | 1 | ||
Černčice | 22.02 | 22.02 | |||
Nové Město nad Metují | 22.05 | 22.06 | 1 | ||
Václavice | 22.11 | 22.12 | 2 | ||
Náchod zastávka | 22.16 | 22.17 | |||
Náchod | 22.20 | 22.21 | 1/1 | ||
Náchod-Běloves | 22.24 | 22.24 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 22.26 | 22.26 | |||
Velké Poříčí | 22.29 | 22.29 | |||
Hronov | 22.31 | 22.32 | 2 | ||
Hronov zastávka | 22.34 | 22.34 | |||
Police nad Metují | 22.38 | 22.39 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 22.42 | 22.42 | |||
Česká Metuje | 22.46 | 22.46 | |||
Dědov | 22.48 | 22.48 | |||
Teplice nad Metují | 22.52 | 22.53 | |||
Bohdašín | 22.57 | 22.57 | |||
Březová u Broumova | 22.59 | 22.59 | |||
Meziměstí | 23.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci