Os 5069 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Záboří nad Labem | 6.32 | 1/2 | |||
Týnec nad Labem | 6.33 | 6.34 | |||
Chvaletice | 6.37 | 6.38 | |||
Řečany nad Labem | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Přelouč | 6.47 | 6.48 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 6.50 | 6.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.58 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci