Os 5002 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.03 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 5.08 | 5.08 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 5.12 | 5.12 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.15 | 5.16 | praľské/1 | ||
Bezpráví | 5.22 | 5.22 | |||
Brandýs nad Orlicí | 5.25 | 5.26 | |||
Choceň | 5.31 | 5.40 | 2 | ||
Sruby | 5.43 | 5.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 5.46 | 5.46 | |||
Zámrsk | 5.48 | 5.48 | 2 | ||
Sedlíšťka | 5.51 | 5.52 | |||
Uhersko | 5.55 | 5.56 | 2 | ||
Moravany | 6.00 | 6.01 | 2 | ||
Kostěnice | 6.04 | 6.04 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 6.08 | 6.08 | |||
Pardubice-Pardubičky | 6.10 | 6.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.14 | 6.34 | 2 | ||
Pardubice-Svítkov | 6.37 | 6.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 6.40 | 6.41 | |||
Valy u Přelouče | 6.44 | 6.44 | |||
Přelouč | 6.47 | 6.48 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.51 | 6.51 | |||
Řečany nad Labem | 6.54 | 6.57 | 1/1 | ||
Chvaletice | 7.01 | 7.01 | |||
Kojice | 7.03 | 7.03 | |||
Týnec nad Labem | 7.06 | 7.07 | |||
Záboří nad Labem | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Starý Kolín | 7.12 | 7.13 | |||
Kolín dílny | 7.16 | 7.17 | |||
Kolín | 7.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök