Os 4847 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Abfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 18.13 | 1 | |||
Kralice nad Oslavou | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Rapotice | 18.28 | 18.31 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 18.35 | 18.35 | |||
Zastávka u Brna | 18.41 | 18.42 | 3 | ||
Rosice u Brna | 18.45 | 18.45 | |||
Tetčice | 18.48 | 18.49 | 3 | ||
Omice | 18.53 | 18.53 | |||
Střelice | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Brno-Horní Heršpice | 19.07 | 19.07 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.12 | VI |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci