Os 4756 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 17.54 | 2 | |||
Zbýšov | 17.56 | 17.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 17.59 | 18.00 | |||
Újezd u Brna | 18.03 | 18.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 18.05 | 18.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 18.12 | 18.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.26 | 18.29 | IV | ||
Brno-Židenice | 18.32 | 18.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.39 | 18.39 | |||
Babice nad Svitavou | 18.44 | 18.44 | |||
Adamov | 18.47 | 18.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 18.50 | 18.50 | |||
Blansko | 18.56 | 19.01 | 1/1 | ||
Blansko město | 19.03 | 19.04 | |||
Dolní Lhota | 19.07 | 19.07 | |||
Rájec-Jestřebí | 19.10 | 19.10 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 19.13 | 19.13 | |||
Skalice nad Svitavou | 19.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster