Os 4754 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 16.54 | 2 | |||
Zbýšov | 16.56 | 16.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 16.59 | 17.00 | |||
Újezd u Brna | 17.03 | 17.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 17.05 | 17.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 17.12 | 17.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.26 | 17.29 | IV | ||
Brno-Židenice | 17.32 | 17.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.39 | 17.39 | |||
Babice nad Svitavou | 17.44 | 17.44 | |||
Adamov | 17.47 | 17.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 17.50 | 17.50 | |||
Blansko | 17.56 | 18.01 | 1/1 | ||
Blansko město | 18.03 | 18.04 | |||
Dolní Lhota | 18.07 | 18.07 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.09 | 18.10 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 18.13 | 18.13 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök