Os 4704 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 5.35 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 5.41 | 5.46 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.55 | 6.02 | I | ||
Brno-Židenice | 6.05 | 6.06 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6.12 | 6.12 | |||
Babice nad Svitavou | 6.17 | 6.17 | |||
Adamov | 6.20 | 6.21 | 3 | ||
Adamov zastávka | 6.24 | 6.24 | |||
Blansko | 6.30 | 6.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 6.33 | 6.34 | |||
Dolní Lhota | 6.37 | 6.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.40 | 6.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.43 | 6.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Svitávka | 6.51 | 6.52 | |||
Zboněk | 6.55 | 6.55 | |||
Letovice zastávka | 6.57 | 6.58 | |||
Letovice | 7.01 | 7.02 | 3 | ||
Rozhraní | 7.07 | 7.07 | |||
Moravská Chrastová | 7.10 | 7.10 | |||
Březová nad Svitavou | 7.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci