Os 4644 | |
Řazení vlaku: 263_ncomb + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 18.15 | 1B | |||
Ladná | 18.21 | 18.22 | |||
Podivín | 18.25 | 18.26 | 3 | ||
Rakvice | 18.29 | 18.29 | |||
Zaječí | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Šakvice | 18.38 | 18.39 | 3/3 | ||
Popice | 18.42 | 18.42 | |||
Pouzdřany | 18.45 | 18.46 | |||
Vranovice | 18.49 | 18.50 | 1/2 | ||
Žabčice | 18.54 | 18.54 | |||
Hrušovany u Brna | 18.57 | 18.58 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 19.00 | 19.01 | |||
Rajhrad | 19.04 | 19.05 | |||
Popovice u Rajhradu | 19.07 | 19.08 | |||
Modřice | 19.11 | 19.12 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.19 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster