Os 4418 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.54 | VI | |||
Brno-Horní Heršpice | 20.58 | 20.59 | 6 | ||
Troubsko | 21.06 | 21.06 | |||
Střelice | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Radostice | 21.15 | 21.16 | |||
Silůvky | 21.20 | 21.21 | 1/1 | ||
Moravské Bránice | 21.26 | 21.29 | 3 | ||
Moravský Krumlov | 21.39 | 21.40 | 1 | ||
Rakšice | 21.44 | 21.44 | |||
Bohutice | 21.49 | 21.49 | |||
Miroslav | 21.55 | 21.58 | 2 | ||
Dolenice | 22.01 | 22.01 | |||
Břežany | 22.06 | 22.06 | |||
Pravice | 22.09 | 22.09 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 22.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy