Os 4373 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.24 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 12.30 | 12.31 | 3 | ||
Kunovice | 12.33 | 12.34 | 2 | ||
Vésky | 12.38 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.41 | ||||
Hradčovice | 12.46 | 2 | |||
Havřice | 12.51 | ||||
Uherský Brod | 12.54 | 12.55 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 12.59 | 13.01 | 3 | ||
Šumice | 13.05 | ||||
Nezdenice | 13.08 | 3 | |||
Záhorovice | 13.11 | ||||
Bojkovice | 13.15 | 13.15 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 13.18 | ||||
Pitín zastávka | 13.21 | 13.22 | |||
Hostětín | 13.29 | 13.29 | |||
Slavičín | 13.34 | 13.35 | 3 | ||
Divnice | 13.38 | 13.38 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 13.40 | 13.41 | 3 | ||
Popov | 13.46 | 13.47 | |||
Bylnice | 13.52 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster