Os 4341 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 15.43 | 3 | |||
Kunovice | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Vésky | 15.50 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 15.53 | ||||
Hradčovice | 15.58 | 2 | |||
Havřice | 16.02 | ||||
Uherský Brod | 16.05 | 16.15 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 16.19 | 16.21 | 3 | ||
Šumice | 16.25 | ||||
Nezdenice | 16.28 | 3 | |||
Záhorovice | 16.31 | ||||
Bojkovice | 16.35 | 16.39 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 16.42 | ||||
Pitín zastávka | 16.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci