Os 4301 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 4.20 | 2 | |||
Uherský Ostroh | 4.24 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 4.29 | 3 | |||
Kunovice zastávka | 4.34 | ||||
Uherské Hradiště | 4.39 | 4.43 | 2 | ||
Kunovice | 4.46 | 4.46 | 5 | ||
Vésky | 4.50 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 4.53 | ||||
Hradčovice | 4.58 | 2 | |||
Havřice | 5.04 | ||||
Uherský Brod | 5.07 | 5.08 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 5.12 | 5.15 | 3 | ||
Šumice | 5.19 | ||||
Nezdenice | 5.23 | 3 | |||
Záhorovice | 5.26 | ||||
Bojkovice | 5.30 | 5.39 | 1/1 | ||
Bojkovice město | 5.42 | ||||
Pitín zastávka | 5.45 | 5.45 | |||
Hostětín | 5.52 | 5.52 | |||
Slavičín | 5.58 | 6.00 | 2 | ||
Divnice | 6.04 | 6.04 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 6.06 | 6.07 | 3 | ||
Popov | 6.12 | 6.13 | |||
Bylnice | 6.18 | 6.30 | 2/3 | ||
Svatý Štěpán | 6.33 | 6.33 | |||
Vlárský průsmyk | 6.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök