Os 4011 | |
Řazení vlaku: 650 + 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 11.46 | 2 | |||
Dolní Lhota | 11.49 | 11.49 | |||
Blansko město | 11.52 | 11.53 | |||
Blansko | 11.55 | 12.00 | 2 | ||
Adamov zastávka | 12.06 | 12.06 | |||
Adamov | 12.08 | 12.08 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 12.12 | 12.12 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.17 | 12.17 | |||
Brno-Židenice | 12.23 | 12.23 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.28 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök