Os 3901 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 4.52 | 3 | |||
Loukov | 4.57 | 4.57 | |||
Osíčko | 5.00 | 5.01 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 5.06 | 5.07 | |||
Kunovice-Loučka | 5.09 | 5.10 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 5.14 | 5.15 | |||
Branky na Moravě | 5.18 | 5.19 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 5.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster