Os 3818 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 15.23 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 15.27 | 15.29 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 15.31 | 15.32 | |||
Kojetín | 15.35 | 15.36 | 3 | ||
Chropyně | 15.40 | 15.41 | 4 | ||
Věžky | 15.46 | 15.46 | 1 | ||
Přerov | 15.55 | 16.06 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.11 | 16.11 | |||
Brodek u Přerova | 16.14 | 16.15 | 1/2 | ||
Grygov | 16.20 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci