Os 3714 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 7.40 | 2 | |||
Doloplazy | 7.42 | 7.43 | |||
Pivín | 7.47 | 7.47 | 2 | ||
Čelčice | 7.50 | 7.50 | |||
Bedihošť | 7.54 | 7.54 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 7.58 | 8.00 | 5 | ||
Vrahovice | 8.03 | 8.03 | |||
Kraličky | 8.06 | 8.06 | |||
Vrbátky | 8.08 | 8.09 | 2 | ||
Blatec | 8.13 | 8.14 | 2 | ||
Kožušany | 8.16 | 8.16 | |||
Nemilany | 8.19 | 8.19 | |||
Olomouc-Nové Sady | 8.21 | 8.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.26 | 8.31 | |||
Štěpánov | 8.39 | 8.39 | 2 | ||
Střeň | 8.43 | 8.43 | |||
Červenka | 8.47 | 8.51 | 2 | ||
Moravičany | 8.57 | 8.57 | |||
Mohelnice | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 9.05 | 9.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 9.13 | 9.14 | |||
Postřelmov | 9.17 | 9.18 | 1 | ||
Bludov | 9.20 | 9.21 | 2/3 | ||
Šumperk | 9.27 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci