Os 3702 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 4.29 | 4 | |||
Vrahovice | 4.31 | 4.32 | |||
Kraličky | 4.35 | 4.35 | |||
Vrbátky | 4.37 | 4.38 | 2 | ||
Blatec | 4.41 | 4.42 | 2 | ||
Kožušany | 4.44 | 4.44 | |||
Nemilany | 4.46 | 4.47 | |||
Olomouc-Nové Sady | 4.49 | 4.49 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 4.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster