Os 3640 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 18.53 | 2B/3 | |||
Nový Malín | 18.59 | 18.59 | |||
Hrabišín | 19.05 | 19.06 | |||
Libina | 19.11 | 19.11 | 3 | ||
Nová Hradečná | 19.18 | 19.18 | |||
Troubelice zastávka | 19.21 | 19.21 | |||
Troubelice | 19.25 | 19.28 | 2 | ||
Uničov | 19.34 | 19.35 | 4 | ||
Uničov zastávka | 19.38 | 19.39 | |||
Újezd u Uničova | 19.42 | 19.43 | 1 | ||
Mladějovice | 19.47 | 19.48 | |||
Babice u Šternberka | 19.51 | 19.52 | |||
Šternberk | 19.56 | 19.59 | 3 | ||
Štarnov | 20.03 | 20.03 | |||
Bohuňovice | 20.06 | 20.07 | 2 | ||
Hlušovice | 20.11 | 20.11 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök