Os 3626 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 7.00 | 2B/3 | |||
Nový Malín | 7.06 | 7.06 | |||
Hrabišín | 7.12 | 7.13 | |||
Libina | 7.18 | 7.19 | 2 | ||
Nová Hradečná | 7.25 | 7.26 | |||
Troubelice zastávka | 7.28 | 7.29 | |||
Troubelice | 7.32 | 7.33 | 2 | ||
Uničov | 7.39 | 7.45 | 4 | ||
Uničov zastávka | 7.48 | 7.49 | |||
Újezd u Uničova | 7.52 | 7.53 | 1 | ||
Mladějovice | 7.58 | 7.58 | |||
Babice u Šternberka | 8.01 | 8.02 | |||
Šternberk | 8.06 | 8.09 | 3 | ||
Štarnov | 8.13 | 8.13 | |||
Bohuňovice | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Hlušovice | 8.21 | 8.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci