Os 3608 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 7.39 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 7.42 | 7.42 | |||
Lipová Lázně | 7.47 | 7.48 | 3 | ||
Horní Lipová | 7.56 | 7.56 | 2 | ||
Ramzová | 8.08 | 8.08 | |||
Ostružná | 8.12 | 8.13 | 3 | ||
Branná | 8.22 | 8.24 | 2 | ||
Nové Losiny | 8.31 | 8.31 | |||
Jindřichov na Moravě | 8.35 | 8.36 | |||
Potůčník | 8.40 | 8.40 | |||
Hanušovice | 8.46 | 8.51 | 3 | ||
Hanušovice Holba | 8.53 | 8.54 | |||
Raškov | 8.57 | 8.57 | |||
Bohdíkov | 9.00 | 9.03 | 4 | ||
Komňátka | 9.05 | 9.05 | |||
Ruda nad Moravou | 9.09 | 9.09 | 3 | ||
Bartoňov | 9.12 | 9.12 | |||
Bohutín | 9.15 | 9.15 | |||
Bludov lázně | 9.19 | 9.19 | |||
Bludov | 9.24 | 9.26 | 2/2 | ||
Šumperk | 9.31 | 2A/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy