Os 3447 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 21.42 | 1 | |||
Opava-Komárov | 21.46 | 21.46 | 1/3 | ||
Štítina | 21.50 | 21.51 | 2 | ||
Mokré Lazce | 21.53 | 21.53 | |||
Lhota u Opavy | 21.55 | 21.55 | |||
Háj ve Slezsku | 21.59 | 22.00 | 3 | ||
Jilešovice | 22.03 | 22.03 | |||
Děhylov | 22.07 | 22.09 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 22.13 | 22.14 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 22.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök