Os 3307 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 + Btee285 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 6.02 | 3 | |||
Prosenice | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 6.11 | 6.11 | |||
Lipník nad Bečvou | 6.14 | 6.15 | 1/2 | ||
Drahotuše | 6.21 | 6.22 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 6.26 | 6.27 | 3/1 | ||
Bělotín | 6.31 | 6.32 | |||
Polom | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Jeseník nad Odrou | 6.41 | 6.41 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Hladké Životice | 6.50 | 6.50 | |||
Studénka | 6.55 | 6.56 | 1 | ||
Jistebník | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 7.05 | 7.05 | |||
Ostrava-Svinov | 7.09 | 7.12 | 4 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 7.15 | 7.15 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.19 | 7.21 | |||
Bohumín | 7.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci