Os 3156 | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + Bdt280 + Bdtee287 + Bdtee286 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.22 | frýdlantské I/2 | |||
Ostrava-Stodolní | 14.25 | 14.25 | |||
Ostrava střed | 14.26 | 14.27 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 14.30 | 14.30 | |||
Ostrava-Kunčice | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Vratimov | 14.38 | 14.38 | 3 | ||
Paskov | 14.43 | 14.45 | 1/1 | ||
Lískovec u Frýdku | 14.50 | 14.51 | 4 | ||
Frýdek-Místek | 14.55 | 14.59 | 2 | ||
Baška | 15.03 | 15.03 | 3 | ||
Pržno | 15.08 | 15.08 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 15.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia