Os 2974 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 14.47 | 1/1 | |||
Hrádek (Gródek) | 14.50 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 14.53 | 14.54 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 14.57 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 15.05 | 15.05 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 15.07 | 15.08 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci