Os 2953 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 19.38 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 19.41 | 19.42 | |||
Dětmarovice | 19.45 | 19.46 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 19.55 | 19.58 | 3 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.14 | 20.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.20 | 20.22 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 20.25 | 20.26 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 20.28 | 20.29 | |||
Třinec (Trzyniec) | 20.31 | 20.32 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 20.37 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 20.39 | 20.40 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 20.43 | ||||
Návsí (Nawsie) | 20.46 | 20.47 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 20.50 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 20.55 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci