Os 2940 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 14.02 | 1/1 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 14.07 | ||||
Návsí (Nawsie) | 14.10 | 14.11 | 1/1 | ||
Hrádek (Gródek) | 14.14 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 14.17 | 14.18 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 14.21 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 14.26 | 14.27 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14.29 | 14.29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14.31 | 14.32 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.36 | 14.38 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.44 | 14.44 | |||
Louky nad Olší | 14.47 | 14.47 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 14.54 | 14.54 | |||
Karviná hlavní nádraží | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 15.12 | 15.12 | |||
Bohumín | 15.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök